Dijital

Dijital dünyada markanıza gerek sıfırdan, gerekse mevcut kanallarınızı yeniden yapılandırarak en iyi geri dönüşü alacak şekilde bir dijital kimlik belirliyoruz. Her kanala kendi platform dinamiklerine göre oluşturduğumuz konseptler ile, Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve Dijital Projeler üreterek marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Markanızı en iyi anlatacak şekilde geliştirdiğimiz Grafik Tasarım ve Kurumsal Kimlik tasarımlarımız ile dijital dünyada bir adım önde olacaksınız. İster genel markanız olsun, ister bir ürününüz olsun, sosyal medyada konuşulmasını ve hedef kitlenize ulaşmasını, yıllara dayanan Influencer Management yönetimimiz ile milyonlarca kullanıcıya kolayca ulaştıralım. Detaylı Raporlama yöntemlerimiz ile sayfalarınızın ve projelerinizin sonuçlarını kolayca okuyabilir, SEO&Adwords hizmetimiz ile web sitenizin trafiğini artırabilirsiniz.

Sosyal Medya

Dijital Projeler

Grafik Dizayn

Kurumsal Kimlik

Influencer İşbirlikleri

Raporlama

Basılı İşler

Görünürlüğünüzü ve bilinirliğinizi artırmak için Gazete & Dergi ve Billboard Kreatif Çalışmaları kapsamında markanızı, ürününüzü veya kampanyanızı milyonlara ulaştırıyoruz. Yine ihtiyacınız dahilinde her türlü Katalog, Broşür, Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt, Afiş ve Fatura&İrsaliye Baskı işlemleri size özel tasarlanarak üretilir.

Gazete Dergi Tasarımı

Billboard Tasarımı

Katalog Tasarımı

Broşür Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Fatura Tasarımı

TV & Prodüksiyon

Dijital dünya ne kadar da hızlı bir yükselişte olsa da, TV Reklamları hala marka ve ürün tanıtımları için vazgeçilmez bir mecra. Marka ve ürün tanıtımlarınızı tecrübeli Senaryo Ekibimiz ile tam istediğiniz gibi yazıp, dikkat ve ilgi çekerek hedef kitlenin hafızasına kazınacak Prodüksiyon, Cast ve Seslendirme Hizmetleri’miz sayesinde doğru bir hedefleme ile TV Reklam Satınalma’sı yapıyoruz.

TV Senaryo

Prodüksiyon & Cast & Seslendirme

Reklam Satınalma

Etkinlik

İster kendi çalışanlarınıza isterse müşterilerinize yapmak istediğiniz Workshop, Viral Etkinlikler, Kokteyl, Takım Oyunları, Sunucu Organizasyonları kapsamında her türlü Ajans ve Marka Etkinlikleri, tecrübeli ekiplerimiz ile sizlere güzel zamanlar yaşatmak için hizmetinizdeyiz.

Workshop & Viral Etkinlikler

Ajans & Marka Etkinlikleri

Kokteyl & Partyler

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi sektöründe doğru web sitesi hazırlanmasından sosyal medya yönetimine, doğru hedef kitleye ulaşmaktan reklam yönetimine, satış ekibi kurulumu ve eğitimlerine, sağlık turizmi teşviklerinden yararlanmanız için danışmanlık hizmetine kadar tüm süreçlere hakim tecrübeli ekibimiz ile markanızın satışlarını artıralım.

Sağlık Turizmi Web Sitesi

Sosyal Medya ve Reklam Yönetimi

Satış Ekibi Yönetimi ve Eğitimi

Operasyonel Süreç Yönetimi